مجله طراحی
مجله طراحی
حمل و نقل عمومی

Azur: Montreal Metro Cars

حمل و نقل عمومی طراحی اتومبیل های جدید مترو مونترال پیوند قدرتمندی را که بین مونترالر و سیستم مترو زیرزمینی آنها وجود دارد ، ارزیابی می کند. علاوه بر این فقط یک شیوه حمل و نقل کارآمد ، اتومبیل های جدید مترو مونترال هم برای شهرها و هم برای ساکنان آن وسیله ای برای کیفیت بهتر زندگی برای سالهای آینده فراهم می کنند. این مرکز دارای انرژی خلاق مونترال است ، منبع غرور و افتخاری را فراهم می آورد ، از انسجام ، شهود و قابلیت استفاده بیشتر در سرویس اطمینان می یابد و به پایداری محلی و جهانی کمک می کند.

نام پروژه : Azur: Montreal Metro Cars, نام طراحان : Labbe Designers, نام مشتری : Societe de Transport de Montreal /Bombardier Transportation/Alstom Transport.

Azur: Montreal Metro Cars حمل و نقل عمومی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.