مجله طراحی
مجله طراحی
پاراتنت

Positive and Negative

پاراتنت این محصولی است که به طور همزمان به عنوان عملکرد و زیبایی عمل می کند ، با ادعای فرهنگ و ریشه ها. Paravant "مثبت و منفی" به عنوان سدی قابل تنظیم و همراه برای حفظ حریم خصوصی عمل می کند که باعث ایجاد فضای بیرون زده یا اختلال در آن نمی شود. نقوش اسلامی جلوه ای به توری می بخشد که از مواد Corian / Resin تفریق می شود و قصدی دارد. مشابه یین یانگ ، همیشه چیزهای کمی در بد و همیشه کمی بد در خوب است. وقتی خورشید غروب می کند "مثبت و منفی" ، واقعاً لحظه درخشان آن است و سایه های هندسی اتاق را رنگ می کنند.

نام پروژه : Positive and Negative , نام طراحان : Mona Hussein Design House, نام مشتری : .

Positive and Negative  پاراتنت

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.