مجله طراحی
مجله طراحی
کارت پیام

Standing Message Card “Post Animal”

کارت پیام بگذارید کیت صنایع دستی کاغذ حیوانات پیامهای مهم شما را تحویل دهد. پیام خود را در بدن بنویسید و سپس با سایر قسمت های داخل پاکت بفرستید. این یک کارت پیام سرگرم کننده است که گیرنده می تواند در کنار هم جمع شده و نمایش دهد. دارای شش حیوان مختلف: اردک ، خوک ، گورخر ، پنگوئن ، زرافه و گوزن شمالی. Life with Design: طرح های با کیفیت دارای قدرت اصلاح فضای و تغییر ذهن کاربران آن هستند. آنها راحتی دیدن ، نگه داشتن و استفاده را به شما ارائه می دهند. آنها از سبکی و یک عنصر غافلگیرکننده غنی شده و فضای را غنی می کنند.

نام پروژه : Standing Message Card “Post Animal”, نام طراحان : Katsumi Tamura, نام مشتری : good morning inc..

Standing Message Card “Post Animal” کارت پیام

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.