مجله طراحی
مجله طراحی
سیستم سیگنالینگ دوچرخه

Reggal Originals

سیستم سیگنالینگ دوچرخه Reggal Originals یک نمونه اولیه مفهوم طراحی سیگنالینگ است که به دوچرخه سواران کمک می کند تا قصد خود را نسبت به سایر رانندگان نشان دهند. نمونه اولیه به شکلی طراحی شده است که رانندگان از هر دور قادر به دیدن هستند. این محصول با دو راه قابل دسترسی است: جلو و عقب. مهمتر از همه ، باید در یک سیستم واحد ادغام شود. با این کار محصول باید از این حق بیمه برخوردار باشد که بدون هیچ گونه اقلام بیرون زده در دوچرخه قرار می گیرد. چراغ های سیگنالینگ جلو با استفاده از چراغ های LED ایجاد می شوند که به خوبی در شیارهای یک حلقه فلزی قرار می گیرند.

نام پروژه : Reggal Originals, نام طراحان : Tay Meng Kiat Nicholas, نام مشتری : .

Reggal Originals سیستم سیگنالینگ دوچرخه

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.