مجله طراحی
مجله طراحی
کاشی و سرامیک

elhamra

کاشی و سرامیک خطوط ویژه ای که ارزش کاخ را دارد با الهام از کاخ الهامرا که به عنوان بازتاب کاخ های رویایی در داستان 1001 شب توصیف شده است ، توصیف شده است ، یکی از بهترین نمونه های به دست آمده ایجاد شده با فن آوری دیجیتال است و در 3 بافت بعدی در اندازه ظاهر می شود. 30 60 60 سانتی متر با رنگ؛ فیروزه ای ، فیروزه ای سبک و سفید. رنگهای زیرین الهامرا با تزئیناتی در همان رنگ ها همراه است. الهامرا ، یک انتخاب منحصر به فرد برای ایجاد آبگرمهایی است که یادآور کاخ ها است…

نام پروژه : elhamra, نام طراحان : Bien Seramik Design Team, نام مشتری : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

elhamra کاشی و سرامیک

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.