مجله طراحی
مجله طراحی
دفتر فروش

Chongqing Mountain and City Sales Office

دفتر فروش "کوه" موضوع اصلی این دفتر فروش است که الهام گرفته از پیشینه جغرافیایی چونگ کینگ است. الگوی مرمرهای خاکستری روی زمین به شکل مثلثی شکل می گیرد. و بسیاری از زوایای و گوشه های عجیب و غریب و گوشه گیر بر روی دیواره های برجسته و پیشخوان های پذیرش شکل نامنظم وجود دارد ، تا مفهوم "کوه" را نشان دهد. علاوه بر این ، پله هایی که کف را به هم متصل می کنند به گونه ای طراحی شده اند که گذر از غار باشد. در همین حال ، چراغ های LED از سقف آویزان شده اند و از صحنه باران در دره تقلید می کنند و احساس طبیعی را به وجود می آورند ، تا تمام تصور را نرم کنند.

نام پروژه : Chongqing Mountain and City Sales Office, نام طراحان : Ajax Law, نام مشتری : Shanghai Forte Land Co. Ltd..

Chongqing Mountain and City Sales Office دفتر فروش

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.