مجله طراحی
مجله طراحی
لوازم التحریر

commod – Feines in Holz

لوازم التحریر "کالا" در کارهای داخلی تخصص دارد. این شرکت با شعار "کالاهای خوب چوبی" به ویژه پروژه های مسکونی بسیار منحصر به فرد را تحقق می بخشد. لوازم التحریر برای تحقق این ادعا بود. یک طرح کاهش یافته اما بازیگوش با استفاده از رنگ مخصوصاً مخلوط شده تحقق یافته است. لوازم التحریر نشان دهنده سبک بنگاه و همچنین ایدئولوژی آن برای استفاده از گرانترین مواد است: این کاغذ از 100 درصد پنبه ساخته شده است ، پاکت نامه از روکش چوبی واقعی. کارت ویزیت با ایجاد یک اتاق 3 بعدی که حاوی محصولات چوبی معمولی است ، شعار شرکت ها را "مجسم" می کند.

نام پروژه : commod – Feines in Holz, نام طراحان : Jens Lattke, نام مشتری : Lattke und Lattke.

commod – Feines in Holz لوازم التحریر

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.