مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی ناهار خوری

'A' Back Windsor

صندلی ناهار خوری چوب سخت جامد ، کارگاه سنتی و ماشین آلات معاصر صندلی خوب ویندزور را به روز می کنند. پاهای جلو از صندلی عبور می کند تا به عنوان پادشاه تبدیل شود و پاهای عقب به تاج برسد. با استفاده از مثلث ، این طراحی قوی نیروهای فشرده سازی و تنش را به حداکثر اثر بصری و بدنی باز می دهد. رنگ شیری یا رنگ روغن شفاف ، سنت پایدار صندلی های ویندزور را حفظ می کند.

نام پروژه : 'A' Back Windsor , نام طراحان : Stoel Burrowes, نام مشتری : Stoel Burrowes Studio.

'A' Back Windsor  صندلی ناهار خوری

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.