مجله طراحی
مجله طراحی
مرکز اطلاعات موقت

Temporary Information Pavilion

مرکز اطلاعات موقت این پروژه یک غرفه موقت مخلوط در Trafalgar ، لندن برای توابع و رویدادهای مختلف است. ساختار پیشنهادی با استفاده از بازیافت ظروف حمل و نقل به عنوان ماده اولیه ساختمانی ، بر مفهوم "موقتی بودن" تأکید می کند. طبیعت فلزی آن به معنای ایجاد رابطه متضاد با ساختمان موجود است که ماهیت انتقال مفهوم را تقویت می کند. همچنین بیان رسمی ساختمان به صورت تصادفی سازماندهی و مرتب شده است و یک نشانه موقت را در سایت ایجاد می کند تا در طول عمر کوتاه ساختمان ، تعامل بصری را به خود جلب کند.

نام پروژه : Temporary Information Pavilion, نام طراحان : Yu-Ngok Lo, نام مشتری : YNL Design.

Temporary Information Pavilion مرکز اطلاعات موقت

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.