مجله طراحی
مجله طراحی
پالتوی بارانی

UMBRELLA COAT

پالتوی بارانی این کت بارانی ترکیبی از کت بارانی ، چتر و شلوار ضد آب است. بسته به شرایط آب و هوایی و میزان باران می تواند در سطوح مختلف حفاظتی تنظیم شود. ویژگی منحصر به فرد او این است که بارانی و چتر را در یک مورد ترکیب می کند. با "بارانی چتر" دستان شما آزاد است. همچنین ، می تواند برای فعالیت های ورزشی مانند دوچرخه سواری مناسب باشد. علاوه بر این در خیابان شلوغ ، چترهای دیگر را نمی چشید زیرا چتر هود از بالای شانه های شما امتداد دارد.

نام پروژه : UMBRELLA COAT, نام طراحان : Athanasia Leivaditou, نام مشتری : STUDIO NL (my own practice).

UMBRELLA COAT پالتوی بارانی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.