مجله طراحی
مجله طراحی
رسم الگوهای

insectOrama

رسم الگوهای InsectOrama مجموعه ای از 6 قالب نقاشی است که شامل 48 شکل است. کودکان (و بزرگسالان) می توانند از آنها برای ترسیم موجودات خیالی استفاده کنند. برخلاف اکثر الگوهای رسم ، insectOrama شامل اشکال کاملی نیست بلکه فقط بخش هایی از آن وجود دارد: سر ، بدن و پنجه ... البته قطعات حشرات بلکه تکه هایی از حیوانات و انسانهای دیگر. با استفاده از یک مداد می توان یک سری از موجودات بی پایان را روی کاغذ ردیابی کرد و پس از آن آنها را رنگ آمیزی کرد.

نام پروژه : insectOrama, نام طراحان : Stefan De Pauw, نام مشتری : .

insectOrama رسم الگوهای

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.