مجله طراحی
مجله طراحی
مرکز کنترل

Functional Aesthetic

مرکز کنترل چالش طراحی این مرکز کنترل فرودگاه ، قرار دادن فضاهای فنی کاملاً مجهز ، قطع دخالت لجستیکی از وقایع غیرمنتظره و در نهایت ساده تر کردن عملکرد مرکز کنترل ، به طور مؤثر است. این فضا شامل 3 منطقه کاربردی است: منطقه مدیریت و عملیات روزانه ، دفتر مدیر عامل و منطقه مدیریت اضطراری. سقف ویژگی و پانل های دیواری آلومینیومی اکسترود از ویژگی های متمایز معماری است که همچنین خواسته های صوتی ، روشنایی و تهویه هوا از فضا را برآورده می کند.

نام پروژه : Functional Aesthetic, نام طراحان : Lam Wai Ming, نام مشتری : Hong Kong Airport Authority.

Functional Aesthetic مرکز کنترل

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.