مجله طراحی
مجله طراحی
میز قهوه در فضای باز

Growing Table

میز قهوه در فضای باز جدول در حال رشد از چوب گردو ساخته شده است ، که رنگ خاک را منعکس می کند و زمینه ای ایجاد می کند که گیاهان را نمایان تر می کند. طراحی کلی تقاطع حرکت پویا و وضعیت ایستا است. در این جدول فضایی فراهم شده است که گیاهان می توانند در جدول رشد کرده و در جدول مشاهده شوند تا مکانی برای آرامش و تعامل با طبیعت ایجاد شود. سطح تبلت باعث ایجاد نور برای ایجاد یک ویژگی گلخانه می شود. سرانجام ، جدول برای ذخیره سازی آسان ساخته شده است. می توان آن را به یک مکعب 26 x 26 x x 4 ”فرو ریخت.

نام پروژه : Growing Table, نام طراحان : Nga Ying, Amy Sun, نام مشتری : .

Growing Table میز قهوه در فضای باز

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.