مجله طراحی
مجله طراحی
مدرسه بین المللی

Gearing

مدرسه بین المللی شکل دایره مفهومی مدرسه بین المللی دبرسن نمادی از حمایت ، وحدت و اجتماع است. توابع مختلف مانند چرخ دنده های متصل ، غرفه های روی یک رشته که بر روی یک قوس مرتب شده است ، ظاهر می شوند. تکه تکه شدن فضا باعث ایجاد مناطق مختلف جامعه در بین کلاسهای درس می شود. تجربه فضای جدید و حضور مداوم طبیعت به دانشجویان در تفکر خلاق و تجلی ایده هایشان کمک می کند. مسیرهای منتهی به باغهای آموزشی خارج از جنگل و جنگل مفهوم دایره را تکمیل می کند و یک گذار هیجان انگیز بین محیط ساخته شده و طبیعی ایجاد می کند.

نام پروژه : Gearing, نام طراحان : BORD Architectural Studio, نام مشتری : ISD - International School of Debrecen.

Gearing مدرسه بین المللی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.