مجله طراحی
مجله طراحی
کت که قابل تبدیل

Eco Furs

کت که قابل تبدیل پالتویی که می تواند 7 در 1 باشد از خانمهای شغلی شغلی که برای کمد لباس روزانه منحصر به فرد ، زیست محیطی و کاربردی انتخاب می کنند ، الهام گرفته است. در آن ، نساجی قدیمی ، اما دوباره مرسوم ، مد روز ، دستی دوخته شده اسکاندیناوی Rya Rug به روشی مدرن تفسیر می شود که منجر به لباس های پشمی متناسب می شود که از نظر عملکرد آنها مانند خز است. تفاوت در جزئیات و دوستی حیوان و محیط زیست است. در طول سالها ، Eco Furs در اقلیمهای مختلف زمستانی اروپا مورد آزمایش قرار گرفته است که به پیشرفت کیفیت این کت و سایر قطعات اخیر به کمال کمک کرده است.

نام پروژه : Eco Furs, نام طراحان : Heli Miikkulainen-Gilbert, نام مشتری : Heli Miikkulainen-Gilbert.

Eco Furs کت که قابل تبدیل

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.