مجله طراحی
مجله طراحی
گردنبند

Extravaganza

گردنبند یک کولی زیبا با الهام از روف ها ، تزئینات گردن باستانی که می توانید در بسیاری از نقاشی های زیبای قرن شانزدهم و شانزدهم مشاهده کنید. مشخص شده با طراحی مدرن و مدرن ، ساده کردن سبک معمولی روفس در تلاش برای ساختن مدرن و امروزی. جلوه ای پیشرفته که زیبایی خاصی را به لباس پوشنده می بخشد ، استفاده از رنگ های سیاه و سفید باعث می شود تعدد ترکیبات با طراحی مدرن و خالص امکان پذیر باشد. گردنبند یک تکه ، انعطاف پذیر و سبک است. یک ماده غیر قیمتی بلکه با طراحی چشمگیر و پر جنب و جوش که باعث می شود این خانه دار فقط یک جواهر نباشد بلکه یک تزئین بدنه جدید است.

نام پروژه : Extravaganza, نام طراحان : Dario Scapitta, نام مشتری : Dario Scapitta Design.

Extravaganza گردنبند

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.