مجله طراحی
مجله طراحی
عسل

Ecological Journey Gift Box

عسل طراحی جعبه هدیه عسل با الهام از "سفر زیست محیطی" Shennongjia با گیاهان وحشی فراوان و محیط زیست محیطی طبیعی خوب است. محافظت از محیط زیست محیطی محلی موضوع خلاق طراحی است. این طرح ، هنر نمایش عروسکی و سایه بان سنتی چینی را به نمایش می گذارد تا زیست محیط طبیعی طبیعی و پنج حیوان نادر و در معرض خطر طبقه اول را نشان دهد. کاغذ چمن و کاغذ چوب خشن از مواد بسته بندی استفاده می شود که بیانگر مفهوم طبیعت و حفاظت از محیط زیست است. جعبه بیرونی را می توان به عنوان یک صندوق ذخیره سازی نفیس برای استفاده مجدد استفاده کرد.

مدفوع آشپزخانه

Coupe

مدفوع آشپزخانه این مدفوع برای کمک به فرد برای حفظ وضعیت خنثی نشستن طراحی شده است. تیم طراحی با مشاهده رفتارهای روزانه افراد ، نیاز به نشستن افراد روی مدفوع را برای مدت زمان کوتاهتر مانند نشستن در آشپزخانه برای استراحت سریع داشته و این باعث الهام بخش این تیم برای ایجاد این مدفوع به طور خاص برای چنین رفتاری شده است. این مدفوع با حداقل قطعات و سازه ها طراحی شده است و باعث می شود مدفوع با در نظر گرفتن بهره وری از تولیدات ، مقرون به صرفه و مقرون به صرفه برای خریداران و فروشندگان باشد.

اینفوگرافیک با Gif متحرک

All In One Experience Consumption

اینفوگرافیک با Gif متحرک پروژه All In One Experience Consume یک اینفوگرافیک داده بزرگ است که اطلاعاتی از قبیل هدف ، نوع و میزان مصرف بازدید کنندگان از مراکز خرید پیچیده را نشان می دهد. مطالب اصلی از سه بینش نماینده مشتق شده از تجزیه و تحلیل داده های بزرگ تشکیل شده است و مطابق ترتیب اهمیت ، از بالا به پایین مرتب می شوند. گرافیک ها با استفاده از تکنیک های ایزومتریک انجام می شوند و با استفاده از رنگ نماینده هر موضوع گروه بندی می شوند.

پوستر فیلم

Mosaic Portrait

پوستر فیلم فیلم هنری "پرتره موزاییک" به عنوان پوستر مفهومی منتشر شد. این به طور عمده داستان دختری را مورد تجاوز جنسی قرار می دهد. وایت معمولاً استعاره مرگ و نماد عفاف را دارد. این پوستر برای پنهان کردن پیام "مرگ" در پشت حالت آرام و ملایم یک دختر ، تصمیم می گیرد تا احساسات قوی تر در پشت سکوت را برجسته کند. در همان زمان ، طراح عناصر هنری و نمادهای پیشنهادی را در تصویر ادغام کرد و باعث تفکر گسترده تر و کاوش در آثار فیلم شد.

کمربند لباسشویی داخلی

Brooklyn Laundreel

کمربند لباسشویی داخلی این کمربند لباسشویی برای مصارف داخلی است. بدنه جمع و جور که کوچکتر از شومیز ژاپنی است ، به نظر می رسد اندازه نوار ، سطح صاف و بدون پیچ روی سطح. کمربند به طول 4 متر دارای 29 سوراخ است که هر سوراخ می تواند آویز کت را بدون پارچه نگه داشته و نگه دارد ، برای خشک شدن سریع کار می کند. کمربند ساخته شده از پلی اورتان ضد باکتری و ضد قالب ، مواد ایمن ، تمیز و قوی. حداکثر بار 15 کیلوگرم است. 2 عدد قلاب و بدنه دوار اجازه استفاده از چند روش را می دهد. کوچک و ساده است ، اما این یک ماده خشکشویی بسیار مفید است. بهره برداری آسان و نصب هوشمند مناسب هر نوع اتاق خواهد بود.

بیمارستان

Warm Transparency

بیمارستان به طور معمول ، یک بیمارستان به دلیل داشتن ساختار سازه مصنوعی ، فضایی را به خود اختصاص داده است که از لحاظ رنگی طبیعی و یا مواد طبیعی ضعیفی برای بهبود عملکرد و کارایی آن وجود ندارد. بنابراین ، بیماران احساس می کنند که جدا از زندگی روزمره خود هستند. در نظر گرفتن یک فضای راحت که در آن بیماران می توانند از استرس صرف کنند و عاری از آن باشند ، باید در نظر گرفته شود. معماران TSC با استفاده از مقدار زیادی چوب از فضای چوبی ، فضای راحت و راحت و فضای کمر را فراهم می کنند. شفافیت گرم این معماری باعث ارتباط مردم و خدمات پزشکی می شود.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.