مجله طراحی
مجله طراحی
ساختار روشنایی

Tensegrity Space Frame

ساختار روشنایی چراغ فریم Tensegrity با استفاده از اصل RBFuller "کمتر برای بیشتر" برای تولید فیش نور با استفاده از تنها منبع نور و سیم الکتریکی خود. Tensegrity به ابزاری ساختاری تبدیل می شود که با استفاده از آن ، هر دو به طور متقابل در فشرده سازی و تنش کار می کنند تا یک میدان به ظاهر ناپیوسته از نور ایجاد شود که فقط با منطق ساختاری آن تعریف می شود. مقیاس پذیری آن ، و اقتصاد تولیدی با کالایی از پیکربندی بی پایان صحبت می کند که شکل درخشان با ظرافت در برابر کشش گرانش مقاومت می کند با سادگی که پارادایم عصر ما را تأیید می کند: برای دستیابی به بیشتر در عین استفاده کمتر.

دستگاه قابل تبدیل برای آموزش

Pupil 108

دستگاه قابل تبدیل برای آموزش دانش آموز 108: مقرون به صرفه ترین ویندوز 8 قابل تبدیل برای آموزش است. یک رابط کاربری جدید و یک تجربه کاملاً جدید در یادگیری. دانش آموز 108 برای بهبود عملکرد در آموزش ، دنیای تبلت و لپ تاپ را با هم جابجا می کند و میان این دو تغییر می کند. ویندوز 8 امکانات یادگیری جدیدی را باز می کند و به دانشجویان این امکان را می دهد تا از ویژگی صفحه لمسی و برنامه های بی شماری استفاده کامل کنند. بخشی از راه حل های آموزش اینتل ، دانش آموز 108 مقرون به صرفه ترین و مناسب ترین راه حل برای کلاس های درس در سراسر جهان است.

میز ناهار خوری

Chromosome X

میز ناهار خوری یک میز ناهار خوری که به منظور فراهم کردن صندلی برای هشت نفر ، که در چیدمان پیکان تعامل دارند ، طراحی شده است. قسمت بالا یک X انتزاعی است که از دو قطعه مختلف با یک خط عمیق برجسته شده است ، در حالی که همان X انتزاعی با ساختار پایه در کف منعکس شده است. ساختار سفید از سه قطعه مختلف برای مونتاژ و حمل و نقل آسان ساخته شده است. علاوه بر این ، کنتراست روکش ساج از بالا و سفید برای پایه انتخاب شده است تا قسمت پایین را روشن کند و تأکید بیشتری روی قسمت بالای شکل به صورت نامنظم داشته باشد ، بنابراین یک اشاره برای تعامل متفاوت کاربران ایجاد می کند.

نصب نوری

Opx2

نصب نوری Opx2 یک نصب نوری است که به بررسی رابطه همزیستی بین طبیعت و فناوری می پردازد. رابطه ای که الگوهای ، تکرار و ریتم هم تشکل های طبیعی و هم عملکرد فرآیندهای محاسباتی را توصیف می کند. هندسه بازگشتی تاسیسات ، کدورت لحظه ای و / یا تراکم شبیه به پدیده رانندگی توسط یک میدان ذرت یا در فن آوری در حالی که به دنبال کد باینری هستند توضیح داده شده است. Opx2 هندسه پیچیده ای را ایجاد می کند و ادراک آن از حجم و مکان را به چالش می کشد.

دستگاه جداشونده برای آموزش

Unite 401

دستگاه جداشونده برای آموزش متحد 401: دوتایی عالی برای آموزش. بیایید در مورد کار تیمی صحبت کنیم. Unite 401 با طراحی بسیار جذاب و متنوع از 2 در 1 ، دستگاه ایده آل دانشجویی برای محیط های یادگیری مشترک است. ترکیبی از رایانه لوحی و نوت بوک قدرتمندترین راه حل همراه برای آموزش را ارائه می دهد که با طراحی ایمن mgseries با هوشمندترین قیمت توانسته است.

مقیاس کوچک اداری

Conceptual Minimalism

مقیاس کوچک اداری طراحی داخلی به یک مینیمالیسم زیبایی شناختی و در عین حال کاربردی تبدیل نشده است. فضای طرح باز توسط خطوط تمیز ، دهانه های لعاب بزرگ که اجازه می دهد مقدار زیادی از نور روز طبیعی در داخل وجود داشته باشد ، باعث می شود خط و هواپیما به عناصر اساسی ساختاری و زیبایی شناسی تبدیل شوند. عدم وجود زاویه های مناسب ، نیاز به اتخاذ منظره پویاتر از فضا را تعیین می کند ، در حالی که انتخاب یک پالت رنگ روشن همراه با تنوع متریال و بافت ، فضای و وحدت عملکرد را امکان پذیر می کند. پایان های بتونی ناتمام از دیوارها بالا می روند تا تضادی بین سفید نرم و خاکستری خشن اضافه شود.