مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی بسته بندی آدامس

ZEUS

طراحی بسته بندی آدامس طرح های بسته بندی برای آدامس. مفهوم این طرح ها "تحریک حساسیت" است. اهداف محصولات در دهه بیست و یک سالگی مردان هستند و این طرح های خلاقانه به آنها کمک می کند تا محصولات را بطور غریزی در فروشگاه ها انتخاب کنند. تصاویر اصلی بیانگر دیدنی جهان از پدیده طبیعی است که به هر طعم مربوط می شود. THUNDER SPARK برای داشتن رایحه ای رایج و برقی ، SNOW STORM برای انجماد و طعم خنک کننده قوی و RAIN SHOWER برای طعم و مزه مرطوب ، آبدار و آبکی.

ساختار سایبان فوتوکرومی

Or2

ساختار سایبان فوتوکرومی Or2 یک ساختار سقف یک سطح است که به نور خورشید واکنش نشان می دهد. بخش های چند ضلعی سطح نسبت به نور ماوراء بنفش واکنش نشان می دهند و موقعیت و شدت اشعه خورشیدی را ترسیم می کنند. وقتی در سایه قرار دارید ، قسمت های Or2 به رنگ سفید شفاف هستند. با این حال وقتی در معرض نور خورشید رنگی می شوند ، فضای زیر را با رنگ های مختلف نور پر می کنند. در طول روز ، Or2 به یک وسیله سایه بان تبدیل می شود که فضای زیر آن را کنترل می کند. در شب Or2 به لوستر عظیمی تبدیل می شود و نوری را پخش می کند که در طول روز توسط سلول های فتوولتائیک یکپارچه جمع آوری شده است.

برچسب شراب و بسته های گازدار

Il Mosnel QdE 2012

برچسب شراب و بسته های گازدار دقیقاً همانطور که دریاچه ایسه در سواحل فرانسیساکورتا پاشیده می شود ، شراب گازدار نیز لبه های یک لیوان را مرطوب می کند. این مفهوم یک گرافیک مجدد در مورد شکل دریاچه است و تمام توان یک بطری Reserve را که در یک لیوان کریستالی ریخته می شود بیان می کند. یک برچسب زیبا و پر جنب و جوش ، متعادل در گرافیک و رنگ های خود ، یک راه حل جسورانه با پلی پروپیلن شفاف و چاپ طلای فویل کاملاً داغ است تا احساسات جدیدی به شما بخشد. ریختن شراب روی جعبه ، جایی که گرافیک ها در اطراف بسته قرار می گیرند ، تأکید می شود: ساده و تأثیرگذار که از دو عنصر "slive et tiroir" تشکیل شده است.

هویت بصری

Le Coffret - Chambres D'Hôtes

هویت بصری لو Coffret یک تختخواب و صبحانه با طراحی جذاب در قلب Valle d'Aosta است. این پروژه با احترام مطلق به سبک معتبر تصور شده است: بنابراین دیوارهای سنگی ، تیرهای چوبی و مبلمان آنتیک. دایره ای که نماد آسمان بر فراز مثلثی است که نمایانگر کوه است ، جایی که B&B در آن قرار دارد ، از ایده صعود انسان به آسمان. یک قلم Onciale که در یک نسخه مدرن تجدید نظر شده است تا منشاء سلتیک دره را به درستی تعادل ببخشید و از یک نماد قوی و مهم پشتیبانی می کند تا سرانجام یک آرم را بدست آورید که به راحتی قابل تشخیص باشد و به راحتی چشم را جلب می کند.

پوشش جلد آلبوم

Haezer

پوشش جلد آلبوم هایزر به دلیل صدای باس مستحکم ، شکست های حماسی با جلوه های خوب جلا شناخته شده است. این نوع صدا است که به عنوان موسیقی رقص مستقیم به جلو منتقل می شود ، اما با بازرسی دقیق تر یا گوش دادن به شما می توانید چندین لایه فرکانس را در محصول نهایی کشف کنید. برای مفهوم خلاق و اجرای چالش ، شبیه سازی تجربه صوتی معروف به هایزر بود. سبک کارهای هنری اصلاً سبک موسیقی رقص معمولی نیست ، از این رو هائزر را یک ژانر خاص خود قرار می دهد.

Cover For Menu

Magnetic menu

Cover For Menu چند فویل پلاستیکی شفاف مرتبط با آهن ربا که به عنوان پوشش مناسب برای انواع مختلف مواد چاپی استفاده می شود. آسان برای استفاده. ساخت و نگهداری آسان. محصول طولانی مدت که موجب صرفه جویی در وقت ، پول ، مواد اولیه می شود. سازگار با محیط زیست. به راحتی با اهداف مختلف سازگار است. استفاده ایده آل در رستوران ها به عنوان پوششی برای منوها. وقتی پیشخدمت فقط یک صفحه با کوکتل های میوه ای به شما می دهد و فقط یک صفحه با کیک های دوست خود را نشان می دهد ، برای مثال ، تقریباً مانند منوهای شخصی است که درست برای شما ساخته شده است.