مجله طراحی
مجله طراحی
انیمیشن تجاری

Simplest Happiness

انیمیشن تجاری در زودیاک چینی ، سال 2019 سال خوک است ، بنابراین ین C خوک خرد شده را طراحی کرده است و در "بسیاری از فیلم های داغ" به زبان چینی یک امتیاز است. شخصیت های خوشحال با تصویر کانال مطابقت دارد و با احساسات خوشبختی که کانال می خواهد به مخاطبان خود بدهد. این فیلم ترکیبی از چهار عنصر فیلم است. کودکانی که در حال بازی هستند می توانند به بهترین وجه شادی خالص را نشان دهند و امیدوارم که تماشاگران با تماشای فیلم همین احساس را داشته باشند.

تبلیغ رویدادها

Typographic Posters

تبلیغ رویدادها پوسترهای چاپی مجموعه ای از پوسترهای ساخته شده در سالهای 2013 و 2015 است. این پروژه شامل استفاده تجربی از تایپوگرافی از طریق استفاده از خطوط ، الگوهای و دیدگاه ایزومتریک است که یک تجربه ادراکی منحصر به فرد ایجاد می کند. هرکدام از این پوسترها چالشی برای برقراری ارتباط با تنها استفاده از نوع هستند. 1. پوستر برای جشن 40 سالگی فلیکس بلتران. 2. پوستر برای تجلیل از 25 سالگی موسسه گشتالت. 3. پوستر برای اعتراض به مفقود شدن 43 دانش آموز در مکزیک. 4. پوستر کنفرانس طراحی Passion & Design V. 5. سیزده صدای جولیان کاریلو.

هنر لوکس پوشیدنی

Animal Instinct

هنر لوکس پوشیدنی مجموعه هنرهای لوکس پوشیدنی و مجلل NYC ، کریستوفر راس ، مجسمه و هنر جواهرات هنری NYC ، مجموعه ای از آثار هنری با کیفیت و محدود است که با الهام از حیوانات ساخته شده و نسخه محدود آن است که توسط خود نقاش عتیقه نقره ای استریل ، طلای 24 عیار و شیشه بوهمی ساخته شده است. کمربندهای مجسمه سازی با تیز کردن مرزهای بین هنر ، جواهرات ، لباس هوایی و طراحی لوکس ، قطعات بی نظیری و تحریک آمیز را ایجاد می کنند که مفهوم هنر حیوانات را به بدن می رساند. توانمند ، چشم نواز و اصلی ، قطعات بیانیه بی انتها اکتشافی از غریزه حیوانات زنانه به شکل مجسمه سازی است.

تحول دیجیتال

Tigi

تحول دیجیتال یکی از نمادین ترین موجودات در مد مو این است که گامی شجاعانه در ارتباط با دیجیتال برداشته باشد. بازآرایی دامنه های حرفه ای dot dot com و Tigi Color Copyright محدوده با ترکیب مطالب حاشیه ای ، ایجاد شده توسط هنرمندان ، درگیری عکاسان معاصر و در عین حال عبارات طراحی نشده در دیجیتال ، مدیریت شد. تضادهای خوب ، اما تند بین تکنیکها و کاردستی. سرانجام راهنمایی Tigi را با استفاده از روش گام به گام سالم به تحول دیجیتالی واقعی از 0 تا 100 هدایت می کنیم.

تبلیغات آگاهی و تبلیغات

O3JECT

تبلیغات آگاهی و تبلیغات از آنجا که فضای خصوصی در آینده به یک منبع با ارزش تبدیل می شود ، نیاز روز افزون به تعریف و طراحی این اتاق در عصر حاضر از اهمیت بسیاری برخوردار است. O3JECT متعهد به تولید و تبلیغ فضای ضد آب به عنوان یادآوری زیبایی شناختی از آینده ای ناشناخته است. یک مکعب دست ساز ، محصور و رسانا ، ساخته شده توسط اصل قفس فارادی ، مظهر تحقق نمادین از یک اتاق به ظاهر آرمانشاهی است که از طریق یک طرح جامع کمپین تبلیغ می شود.

پروژه تایپوگرافی

Reflexio

پروژه تایپوگرافی پروژه تایپوگرافی آزمایشی که ترکیبی از بازتاب در یک آینه با حروف کاغذی است که توسط یکی از محورهای آن بریده شده است. این نتایج در ترکیبات مدولار است که زمانی عکس می گیرند ، تصاویر سه بعدی را نشان می دهد. این پروژه از تضاد جادویی و تصویری برای انتقال از زبان دیجیتال به دنیای آنالوگ استفاده می کند. ساخت حروف روی آینه ، واقعیت های جدیدی را با تأمل ایجاد می کند که نه حقیقت و نه باطل هستند.