مجله طراحی
مجله طراحی
نصب های تعاملی

Falling Water

نصب های تعاملی Falling Water مجموعه ای از تأسیسات تعاملی است که به کاربران امکان تغییر مسیر در اطراف یک مکعب یا مکعب را می دهد. ترکیبی از مکعب ها و جریان مهره ای تضاد جسم استاتیک و جریان آب پویا را نشان می دهد. این جریان را می توان کشید تا دانه ها در حال گردش باشند یا فقط به عنوان صحنه ای از آب منجمد روی میز قرار بگیرند. مهره ها همچنین به عنوان آرزوهایی که مردم هر روز می کنند در نظر گرفته می شوند. آرزوها باید مثل آبشار زنجیر شده و در حال اجرا باشند.

نصب فریم

Missing Julie

نصب فریم این طرح نصب فریم و رابط بین داخل و خارج از خانه یا چراغ و سایه را نشان می دهد. این در حالی است که افراد به دنبال یک قاب هستند و منتظر بازگشت فرد هستند. انواع و اندازه های مختلف کره های شیشه ای به عنوان نمادی از آرزوها و اشک استفاده می شود تا دلالت بر احساسی داشته باشد که ممکن است در داخل پنهان شود. قاب و جعبه های فلزی مرز احساسات را تعیین می کنند. احساسی که توسط شخص ایجاد می شود می تواند متفاوت از نحوه درک آن درست مانند تصاویر در حوزه های وارونه باشد.

مجموعه چای

Vapor Breeze

مجموعه چای گلدان چای جعبه ای است که جهانی از ذات را در انتظار انتشار دارد. با نگاهی به دهانه ، می توانید ساختار کانالهای پویا را پیدا کنید که در میان بخارها واسطه باشند. ساختار نیز روی پوست خارج منعکس شده است. تمام بدن یک جوهر تبخیر شده را برای افراد نشان می دهد تا هر روز تجسم و لذت ببرند.

گل ایستاده

Eyes

گل ایستاده چشم ها یک غرفه گل برای همه موارد است. بدن بیضی شکل از جنس چشمان انسانی است که همیشه در طبیعت مادر به دنبال چیزهای شگفت انگیز است و دارای دهانه های نامنظم است. موضع مانند یک فیلسوف رفتار می کند. این زیبایی طبیعی را گرامی می دارد و تمام دنیا را برای شما قبل یا بعد از روشن کردن آن نشان می دهد.

غرفه نمایشگر تعاملی رومیزی

Ubiquitous Stand

غرفه نمایشگر تعاملی رومیزی این پایه رومیزی همه کاره برای تعامل با افراد در رویاهای روز طراحی شده است. سوراخها با گلها ، شلوارها یا موضوعاتی که از جهت گیریهای مختلف به الگوی آن جذب می شوند ، چیده شده و افزودنی می شوند. سطح کروم در موضوعات نمایش داده شده بازتاب یافته و تغییر می کند و افراد با آن در تعامل هستند.

ماسک

Billy Julie

ماسک این طرح از میکرو بیان الهام گرفته شده است. طراح بیلی و جولی را برای دو نوع شخصیت چندگانه انتخاب می کند. عناصر پیچیده با تنظیم پارامتری جهت گیری های هندسه نردبان مانند ، بر اساس یک منحنی درهم تنیده با پارتیشن ها ایجاد می شوند. این ماسک به عنوان واسط و مترجم ، این امکان را ایجاد می کند که افراد وجدان شخصی خود را بررسی کنند.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.