مجله طراحی
مجله طراحی
بلندگوهای بی سیم

FiPo

بلندگوهای بی سیم FiPo (شکل اختصاری "قدرت آتش") با طراحی چشم نواز خود ، به نفوذ عمیق صدا به سلولهای استخوانی به عنوان الهام بخش طراحی اشاره دارد. هدف تولید صدا با قدرت و کیفیت بالا به استخوان بدن و سلولهای آن است. این کار کاربر را قادر می سازد از طریق بلوتوث ، بلندگو را به تلفن همراه ، لپ تاپ ، تبلت و سایر دستگاه ها وصل کند. زاویه قرارگیری بلندگو با توجه به استانداردهای ارگونومیک طراحی شده است. علاوه بر این ، بلندگو قادر به جدا شدن از پایه شیشه ای خود است که کاربر را قادر به شارژ مجدد آن می کند.

روشنایی دوچرخه

Safira Griplight

روشنایی دوچرخه SAFIRA از قصد حل کردن لوازم جانبی کثیف روی فرمان برای دوچرخه سواران مدرن الهام گرفته است. با ادغام لامپ جلو و نشانگر جهت در طراحی گرفتن درخشان به هدف برسید. همچنین استفاده از فضای جعبه دنده توخالی به عنوان کابین باتری ظرفیت برق را به حداکثر می رساند. SAFIRA به دلیل ترکیبی از گرفتن ، چراغ دوچرخه ، نشانگر جهت و کابین باتری فرمان ، به جمع و جور ترین و مرتبط ترین سیستم روشنایی دوچرخه قدرتمند تبدیل می شود.

روشنایی دوچرخه

Astra Stylish Bike Lamp

روشنایی دوچرخه آسترا یک لامپ دوچرخه شیک با یک بازوی با بدنه یکپارچه با جنس آلومینیوم است. آسترا کاملاً بدنه سخت و سبک را در یک نتیجه تمیز و شیک ترکیب می کند. بازوی آلومینیومی یک طرفه نه تنها از دوام بالایی برخوردار است بلکه به Astra اجازه می دهد تا در وسط فرمان قرار بگیرد که وسیع ترین برد پرتوی را فراهم می کند. آسترا از یک خط قطع کامل برخوردار است ، این پرتو باعث ایجاد تابش درخشانی برای افراد در آن طرف جاده نخواهد شد. آسترا به دوچرخه می دهد یک جفت چشم براق جاده را روشن می کند.

واگن برقی پنیر سرد

Keza

واگن برقی پنیر سرد پاتریک ساران در سال 2008 واگن برقی پنیر Keza را ایجاد کرد. در درجه اول ابزاری است که این واگن برقی باید کنجکاوی شام را نیز برانگیزد. این امر با استفاده از یک ساختار چوبی لاکچری سبک مونتاژ شده بر روی چرخ های صنعتی حاصل می شود. هنگام باز کردن کرکره و استقرار قفسه های داخلی آن ، سبد خرید یک جدول بزرگ ارائه پنیرهای بالغ را نشان می دهد. پیشخدمت با استفاده از این مرحله آماده ، می تواند زبان بدن مناسبی را اتخاذ کند.

جداول جداشونده

iLOK

جداول جداشونده طراحی پاتریک ساران از فرمول معروف ابداع شده توسط لوئیس سالیوان "فرم زیر عملکرد" است. با این روح ، جداول iLOK برای اولویت بندی سبکی ، قدرت و مدولار طرح شده است. این امر به لطف مواد چوبی کامپوزیتی تخته های میز ، هندسه قوسی پاها و براکت های ساختاری ثابت شده در قلب لانه زنبوری امکان پذیر شده است. با استفاده از محل اتصال مایل به پایه ، فضای مفید در زیر بدست می آید. سرانجام ، از چوب ظهور زیبایی زیبایی است که مورد استقبال شام های خوب قرار می گیرد.

لامپ آویز

Snow drop

لامپ آویز قطره برفی یک سقف و روشنایی مدولار است. راحتی وی تنظیم درخشندگی آن با مدولاسیون به لطف سیستم قرقره ای صاف است. قدم به قدم با بازی با وزنه های ضد وزن کاربر قادر به افزایش و کاهش درخشندگی است. مدولاسیون این طرح مراحل مختلف شکوفا شدن یک برفی را از ابتدا با چهار ضلعی تا انتهای آن با چهار مثلث فراکتال یادآوری می کند. لامپ کهربا ادیسون کهربا ، در زمان بسته بودن طرح ، درون یک جعبه اختصاصی چهار گوشه ساخته شده از پلکسی سفید اپالسنتس قرار می گیرد.