مجله طراحی
مجله طراحی
سرویس توصیه موسیقی

Musiac

سرویس توصیه موسیقی Musiac یک موتور توصیه موسیقی است ، با استفاده از مشارکت فعال برای یافتن گزینه های دقیق برای کاربران خود. هدف از آن ارائه یك رابط های جایگزین برای به چالش کشیدن استبداد الگوریتم است. فیلتر اطلاعات به یک روش جستجوی اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. با این حال ، جلوه های اتاق اکو ایجاد می کند و کاربران را در منطقه راحتی خود با رعایت دقیق ترجیحات خود محدود می کند. کاربران منفعل می شوند و جلوی گزینه هایی را که دستگاه ارائه می دهد متوقف می شوند. گذراندن زمان برای بررسی گزینه ها ممکن است هزینه های زیستی عظیم را افزایش دهد ، اما این تلاشی است که یک تجربه معنی دار را ایجاد می کند.

نام پروژه : Musiac, نام طراحان : Chia-Min Lin, نام مشتری : LinStudio.

Musiac سرویس توصیه موسیقی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.