مجله طراحی
مجله طراحی
پارک خانوادگی

Hangzhou Neobio

پارک خانوادگی بر اساس طرح اصلی مرکز خرید ، پارک خانوادگی Hangzhou Neobio به چهار منطقه مهم عملکردی تقسیم شده است که هر یک دارای چندین فضای جانبی است. این تقسیم بندی گروههای سنی ، علائق و رفتارهای بچه ها را در نظر گرفت و در عین حال کارکردهایی را برای سرگرمی ، آموزش و استراحت در حین فعالیت والدین و کودک نیز ترکیب کرد. گردش مناسب در فضا ، آن را به یک پارک جامع خانوادگی تبدیل کرده است که فعالیت های تفریحی و آموزشی را در بر می گیرد.

نام پروژه : Hangzhou Neobio, نام طراحان : Li Xiang, نام مشتری : Shanghai Neobio Enterprise Management Co., Ltd.

Hangzhou Neobio پارک خانوادگی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.