مجله طراحی
مجله طراحی
خانه پرنده

Domik Ptashki

خانه پرنده با توجه به سبک زندگی یکنواخت و عدم تعامل پایدار با طبیعت ، فرد در شرایطی از هم پاشیده و نارضایتی داخلی زندگی می کند که به او اجازه نمی دهد تا از زندگی لذت ببرد. این امر می تواند با گسترش مرزهای ادراک و به دست آوردن تجربه جدید تعامل انسان و طبیعت برطرف شود. چرا پرندگان؟ آواز آنها بر سلامت روان انسان تأثیر می گذارد ، همچنین پرندگان محیط را از آفات حشرات محافظت می کنند. پروژه Domik Ptashki فرصتی است برای ایجاد یک محله مفید و تلاش با نقش و نگارشناس و مراقبت از پرندگان.

نام پروژه : Domik Ptashki, نام طراحان : Igor Dydykin, نام مشتری : DYDYKIN Studio .

Domik Ptashki خانه پرنده

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.