مجله طراحی
مجله طراحی
بسته بندی

Winetime Seafood

بسته بندی طراحی بسته بندی برای سری محصولات غذاهای دریایی Winetime باید طراوت و قابلیت اطمینان محصول را نشان دهد ، باید آن را به طور مطلوب با رقبا متفاوت باشد ، هماهنگ و قابل درک باشد. رنگ های مورد استفاده (آبی ، سفید و نارنجی) تضادی ایجاد می کنند ، بر عناصر مهم تأکید می کنند و موقعیت مکانی برند را منعکس می کنند. مفهوم منحصر به فرد منحصر به فرد توسعه یافته این سریال را از دیگر تولید کنندگان متمایز می کند. استراتژی اطلاعات بصری باعث شده است تا تنوع محصول این سریال مشخص شود و استفاده از تصاویر به جای عکس باعث بسته بندی جالب تر شده است.

نام پروژه : Winetime Seafood, نام طراحان : Olga Takhtarova, نام مشتری : SOT B&D.

Winetime Seafood بسته بندی

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.