مجله طراحی
مجله طراحی
آپارتمان

Home in Picture

آپارتمان این پروژه یک فضای زندگی است که برای یک خانواده چهار نفره با دو فرزند ایجاد شده است. فضای رویاپردازی ایجاد شده توسط طراحی خانه ، نه تنها از دنیای افسانه ای که برای کودکان ایجاد شده ، ناشی می شود ، بلکه از حس آینده نگرانه و شوک معنوی ناشی از چالش در مبلمان خانگی سنتی ناشی می شود. این طراح با متعهد نبودن به روشها و الگوهای سفت و سخت ، منطق سنتی را از هم پاشید و تعبیر جدیدی از سبک زندگی ارائه داد.

نام پروژه : Home in Picture, نام طراحان : Li Xiang, نام مشتری : X+Living.

Home in Picture آپارتمان

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.