مجله طراحی
مجله طراحی
کتابفروشی

Guiyang Zhongshuge

کتابفروشی این كتابفروشی با راهروهای كوهستانی و قفسه های كل كلمه ای به جستجوی استالاكتیت ، خوانندگان را به دنیایی از غار كارست معرفی می كند. در این روش ، تیم طراحی تجربه تصویری خارق العاده ای را به ارمغان می آورد و در عین حال ویژگی ها و فرهنگ محلی را در میان جمعیت بیشتری گسترش می دهد. Guiyang Zhongshuge از ویژگی های فرهنگی و نشانه های شهری در شهر Guiyang بوده است. علاوه بر این ، همچنین شکاف جو فرهنگی در گویانگ را می سازد.

نام پروژه : Guiyang Zhongshuge, نام طراحان : Li Xiang, نام مشتری : X+Living.

Guiyang Zhongshuge کتابفروشی

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.