مجله طراحی
مجله طراحی
نصب های تعاملی

Falling Water

نصب های تعاملی Falling Water مجموعه ای از تأسیسات تعاملی است که به کاربران امکان تغییر مسیر در اطراف یک مکعب یا مکعب را می دهد. ترکیبی از مکعب ها و جریان مهره ای تضاد جسم استاتیک و جریان آب پویا را نشان می دهد. این جریان را می توان کشید تا دانه ها در حال گردش باشند یا فقط به عنوان صحنه ای از آب منجمد روی میز قرار بگیرند. مهره ها همچنین به عنوان آرزوهایی که مردم هر روز می کنند در نظر گرفته می شوند. آرزوها باید مثل آبشار زنجیر شده و در حال اجرا باشند.

نام پروژه : Falling Water, نام طراحان : Naai-Jung Shih, نام مشتری : Naai-Jung Shih.

Falling Water نصب های تعاملی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.