مجله طراحی
مجله طراحی
پالتوی بارانی

UMBRELLA COAT

پالتوی بارانی این کت بارانی ترکیبی از کت بارانی ، چتر و شلوار ضد آب است. بسته به شرایط آب و هوایی و میزان باران می تواند در سطوح مختلف حفاظتی تنظیم شود. ویژگی منحصر به فرد او این است که بارانی و چتر را در یک مورد ترکیب می کند. با "بارانی چتر" دستان شما آزاد است. همچنین ، می تواند برای فعالیت های ورزشی مانند دوچرخه سواری مناسب باشد. علاوه بر این در خیابان شلوغ ، چترهای دیگر را نمی چشید زیرا چتر هود از بالای شانه های شما امتداد دارد.

انگشتر

Doppio

انگشتر این یک جواهر هیجان انگیز از طبیعت عرفانی است. "دوپیو" با شکل مارپیچ خود به دو جهت سفر می کند که نماد زمان مردان است: گذشته و آینده آنها. این نقره و طلا را حمل می کند که نشان دهنده پیشرفت فضایل روح انسان در طول تاریخ خود در زمین است.

انگشتر و آویز

Natural Beauty

انگشتر و آویز مجموعه زیبایی های طبیعی به عنوان ادای احترام به جنگل آمازون ، میراث نه تنها برزیل ، بلکه برای کل جهان ساخته شده است. این مجموعه زیبایی های طبیعت را با حساسیت به منحنی های زنانه در می آورد که جواهرات بدن زن را شکل داده و نوازش می دهد.

گردنبند

Sakura

گردنبند گردنبند بسیار انعطاف پذیر است و از قطعات مختلفی ساخته شده است که به صورت یکپارچه به هم چسبانده می شوند تا آبشار زیبایی را در ناحیه گردن زنان ایجاد کنند. گلهای وسط در سمت راست می چرخند و در آنجا امکان استفاده از قطعه کوتاهتر گردنبند سمت چپ به طور جداگانه به صورت سینه بند وجود دارد. گردنبند با توجه به شکل سه بعدی و پیچیدگی قطعه بسیار سبک است. وزن ناخالص آن 362.50 گرم ساخته شده 18 عیار است و 518.75 قیراط سنگ و الماس

ماهی ابریشم

Passion

ماهی ابریشم "Passion" یکی از اشیاء "Regards" است. روسری ابریشمی را به آرامی در یک مربع جیب بریزید یا آن را به عنوان آثار هنری قاب کنید و ماندگاری آن را حفظ کنید. مانند یک بازی است - هر شیء بیش از یک عملکرد دارد. "با احترام" همبستگی ملایمی بین صنایع دستی قدیمی و اشیاء طراحی مدرن را نشان می دهد. هر طراحی یک اثر هنری بی نظیر است و داستانی متفاوت را روایت می کند. مکانی را تصور کنید که هر جزئیات جزئی داستانی را برای شما روایت می کند ، جایی که کیفیت یک ارزش زندگی است و بزرگترین تجملات واقعی بودن خودتان است. اینجاست که "با احترام" شما را ملاقات می کند. بگذارید هنر شما را ملاقات کند و با شما پیر شود!

مجموعه جواهرات

Future 02

مجموعه جواهرات Project Future 02 یک مجموعه جواهرات با پیچ و تاب و سرگرم کننده و پر جنب و جوش است که با الهام از قضایای دایره ساخته شده است. هر قطعه با استفاده از نرم افزار Computer Aided Design ساخته شده است که کاملاً یا جزئی با فناوری Selector Laser Sintering یا Steel چاپ 3 بعدی ساخته شده است و دستی با تکنیک های سنتی ابریشم ساخته شده است. این مجموعه الهام بخش از شکل دایره است و با دقت طراحی شده است تا قضایای اقلیدسی را به الگوهای و اشکال هنر پوشیدنی تجسم کند ، از این طریق آغاز جدیدی را نشان می دهد. نقطه شروع آینده مهیج.