مجله طراحی
مجله طراحی
آبگرم شناور

Hungarosauna

آبگرم شناور جنبه مهم سرمایه گذاری برنامه ریزی ، پایداری و توسعه است. تطبیق با موقعیتهای غیر منتظره اقتصادی. این موضوع در مورد معماری منظر و عناصر معماری نیز صادق است. محفظه بخار آب دارویی ، آب قابل شرب آبگرم و استخر شنا که روی سطح دریاچه شنا می شود ، کیفیت جدید سونا را ارائه می دهد ، که تنها در اینجا می تواند در Hungarosauna باشد. این ساختمان دارای یک پرتو پل لایه ای متقاطع با یک قاب ستونی چوبی است. به روشی همگن ، مجسمه ای شبیه به چوب با سطوح چوب مانند یک تنه درخت در داخل و خارج پوشانده شده است.

پارک خانوادگی

Hangzhou Neobio

پارک خانوادگی بر اساس طرح اصلی مرکز خرید ، پارک خانوادگی Hangzhou Neobio به چهار منطقه مهم عملکردی تقسیم شده است که هر یک دارای چندین فضای جانبی است. این تقسیم بندی گروههای سنی ، علائق و رفتارهای بچه ها را در نظر گرفت و در عین حال کارکردهایی را برای سرگرمی ، آموزش و استراحت در حین فعالیت والدین و کودک نیز ترکیب کرد. گردش مناسب در فضا ، آن را به یک پارک جامع خانوادگی تبدیل کرده است که فعالیت های تفریحی و آموزشی را در بر می گیرد.

کلوپ شنا

Loong

کلوپ شنا ترکیبی از مشاغل خدمات محور با فرم های جدید کسب و کار یک روند است. طراح بصورت آزمایشی عملکردهای فرعی پروژه را با مشاغل اصلی ادغام می کند ، کارکردهای اصلی آموزش ورزش والدین و کودک را دوباره بهینه می کند و پروژه را در یک فضای جامع برای شنا و آموزش ورزشی ، ادغام سرگرمی و اوقات فراغت قرار می دهد.

کلوپ بچه ها

Meland

کلوپ بچه ها کل این پروژه بیان عالی از زمین بازی سرپوشیده والدین - کودک را تکمیل کرده است ، نشان از درجه بالایی از کامل بودن و سازگاری در روایت ساده و روایی فضا. طراحی خط ظریف مناطق مختلف عملکردی را به هم متصل می کند و عقلانیت جریان بازدید کنندگان را درک می کند. روایت فضا به نوبه خود فضاهای مختلفی را از طریق یک طرح کامل به هم پیوند می دهد و مصرف کنندگان را به تجربه سفر شگفت انگیز تعامل والدین و فرزند سوق می دهد.

آپارتمان

Home in Picture

آپارتمان این پروژه یک فضای زندگی است که برای یک خانواده چهار نفره با دو فرزند ایجاد شده است. فضای رویاپردازی ایجاد شده توسط طراحی خانه ، نه تنها از دنیای افسانه ای که برای کودکان ایجاد شده ، ناشی می شود ، بلکه از حس آینده نگرانه و شوک معنوی ناشی از چالش در مبلمان خانگی سنتی ناشی می شود. این طراح با متعهد نبودن به روشها و الگوهای سفت و سخت ، منطق سنتی را از هم پاشید و تعبیر جدیدی از سبک زندگی ارائه داد.

طراحی داخلی مسکونی

Inside Out

طراحی داخلی مسکونی طراح معماری نخستین پروژه طراحی مستقل داخلی منزوی را با انتخاب آمیزه ای از مبلمان برجسته ژاپنی و نوردیک برای ایجاد فضایی راحت و دلپذیر انجام داد. چوب و پارچه بیشتر در تختخواب با حداقل اتصالات نور استفاده می شود. مفهوم & quot؛ در داخل & quot؛ جعبه چوبی با ورودی و راهرو چوبی متصل فاش شده و در حالی که در اتاق نشیمن باز است به عنوان & quot ؛ داخل & quot؛ نمایش کتابها و نمایش های هنری ، با اتاق هایی به عنوان & nbsp ؛ در خارج & quot؛ جیب فضاهایی که عملکردهای زندگی را ارائه می دهند