مجله طراحی
مجله طراحی
کلوپ بچه ها

Meland

کلوپ بچه ها کل این پروژه بیان عالی از زمین بازی سرپوشیده والدین - کودک را تکمیل کرده است ، نشان از درجه بالایی از کامل بودن و سازگاری در روایت ساده و روایی فضا. طراحی خط ظریف مناطق مختلف عملکردی را به هم متصل می کند و عقلانیت جریان بازدید کنندگان را درک می کند. روایت فضا به نوبه خود فضاهای مختلفی را از طریق یک طرح کامل به هم پیوند می دهد و مصرف کنندگان را به تجربه سفر شگفت انگیز تعامل والدین و فرزند سوق می دهد.

نام پروژه : Meland, نام طراحان : Li Xiang, نام مشتری : X+Living.

Meland کلوپ بچه ها

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.