مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی داخلی مسکونی

Inside Out

طراحی داخلی مسکونی طراح معماری نخستین پروژه طراحی مستقل داخلی منزوی را با انتخاب آمیزه ای از مبلمان برجسته ژاپنی و نوردیک برای ایجاد فضایی راحت و دلپذیر انجام داد. چوب و پارچه بیشتر در تختخواب با حداقل اتصالات نور استفاده می شود. مفهوم & quot؛ در داخل & quot؛ جعبه چوبی با ورودی و راهرو چوبی متصل فاش شده و در حالی که در اتاق نشیمن باز است به عنوان & quot ؛ داخل & quot؛ نمایش کتابها و نمایش های هنری ، با اتاق هایی به عنوان & nbsp ؛ در خارج & quot؛ جیب فضاهایی که عملکردهای زندگی را ارائه می دهند

نام پروژه : Inside Out, نام طراحان : Tommy Hui, نام مشتری : T.B.C. Studio.

Inside Out طراحی داخلی مسکونی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.