مجله طراحی
مجله طراحی
آبگرم شناور

Hungarosauna

آبگرم شناور جنبه مهم سرمایه گذاری برنامه ریزی ، پایداری و توسعه است. تطبیق با موقعیتهای غیر منتظره اقتصادی. این موضوع در مورد معماری منظر و عناصر معماری نیز صادق است. محفظه بخار آب دارویی ، آب قابل شرب آبگرم و استخر شنا که روی سطح دریاچه شنا می شود ، کیفیت جدید سونا را ارائه می دهد ، که تنها در اینجا می تواند در Hungarosauna باشد. این ساختمان دارای یک پرتو پل لایه ای متقاطع با یک قاب ستونی چوبی است. به روشی همگن ، مجسمه ای شبیه به چوب با سطوح چوب مانند یک تنه درخت در داخل و خارج پوشانده شده است.

نام پروژه : Hungarosauna, نام طراحان : Gyula Takacs, نام مشتری : Gyula Takács.

Hungarosauna آبگرم شناور

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.