مجله طراحی
مجله طراحی
اینفوگرافیک با Gif متحرک

All In One Experience Consumption

اینفوگرافیک با Gif متحرک پروژه All In One Experience Consume یک اینفوگرافیک داده بزرگ است که اطلاعاتی از قبیل هدف ، نوع و میزان مصرف بازدید کنندگان از مراکز خرید پیچیده را نشان می دهد. مطالب اصلی از سه بینش نماینده مشتق شده از تجزیه و تحلیل داده های بزرگ تشکیل شده است و مطابق ترتیب اهمیت ، از بالا به پایین مرتب می شوند. گرافیک ها با استفاده از تکنیک های ایزومتریک انجام می شوند و با استفاده از رنگ نماینده هر موضوع گروه بندی می شوند.

نام پروژه : All In One Experience Consumption, نام طراحان : YuJin Jung, نام مشتری : BC Card.

All In One Experience Consumption اینفوگرافیک با Gif متحرک

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

مصاحبه طراحی روز

مصاحبه با طراحان مشهور جهان.

آخرین مصاحبه ها و گفتگوهای مربوط به طراحی ، خلاقیت و نوآوری بین روزنامه نگار طراحی و طراحان ، هنرمندان و معماران مشهور جهان را بخوانید. جدیدترین پروژه های طراحی و طرح های برنده جایزه توسط طراحان ، هنرمندان ، معماران و مبتکران معروف را ببینید. بینش های جدیدی درباره خلاقیت ، نوآوری ، هنر ، طراحی و معماری کشف کنید. در مورد فرآیندهای طراحی طراحان عالی اطلاعات کسب کنید.